אקדמיה

מי אנחנו?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעבור את התואר יותר בקלות. מחלקת אקדמיה הוקמה על מנת שסטודנטים יוכלו להרגיש בנוח לשאול שאלות ולקבל מידע בצורה ישירה מסטודנטים ותיקים הלומדים איתם את התואר וצריכים מידע בנושא אקדמי. 

בנוסף,מחלקת האקדמיה פועלת למענכם במגוון נושאים הקשורים להכנה לתקופת המבחנים, בקישורים הבאים תמצאו את המידע הדרוש על מרתונים ואוגדנים כך שתדעו על כל מה שהאגודה עושה למענכם – תהנו!  

מרתונים

מה זה מרתון?

מרתונים

מרתון הוא תגבור שהאגודה נותנת לסטודנטים לקראת המבחנים, בעזרת מרצה חיצוני שמגיע למכללה ומכין את הסטודנטים לקראת המבחן.
נוהל מרתונים

אוגדנים

מה זה אוגדן?

אוגדנים

אוגדן הוא מחברת המורכבת מבחינות של הקורס משנים קודמות על מנת שהסטודנטים יוכלו לפתור את המבחנים הקודמים בקורס ולהתכונן טוב יותר לבחינה. את האוגדנים מזמינים דרך אתר "עותקים".

מבחני מכינות

הורדות מבחני מכינות

מבחני מכינות

הורדת מבחני מכינות במקצועות הפיזיקה והמתמטיקה משנים קודמות לסטודנטים שטרם התקבלו לתואר ראשון במכללה
להורדת המבחנים

מידע חשוב!

מתחילת התואר ועד סיומו התקנון מלווה אותנו בכל סמסטר, רב הסטודנטים לא מודעים לזכויות ולחובות שלהם בכל הנוגע למבחנים ולתרגילים שמתקיימים במהלך הסמסטר. דעו את הזכויות שלכם!! על ידי לחיצה על הקישור "תקנון מבחנים ותרגילים" יפנה אותכם לתקנון ובו תוכלו לקרוא על הזכויות והחובות שלכם

אנחנו כאן בשבילכם! 

לתת לכם תשובה לכל שאלה בנושא אקדמי. לכל מחלקה יש רמ"ד  ותפקידו לתת לכם מענה בנושאים  השונים. בכדי ליצור קשר עם הרמ"ד שלכם, לחצו על לינק המייל של הרמ"ד הרלוונטי ושלחו פנייה  הם יחזרו  אליכם בהקדם האפשרי

 

email@gmail.com
אורי כהן
רמ"ד רפואית ומכונות
email@gmail.com
תומר ארנון
רמ"ד תוכנה, חשמל ומדמ"ח
email@gmail.com
שחף יעקובי
רמ"ד תעו"ן ומדעי היסוד

חדשות ועדכונים!

אירועים קרובים