תגלית

ברוכים הבאים לתגלית! ממש עוד מעט אתם פוגשים יהודים מרחבי העולם ונהנים איתם בטיול בארץ. אבל רגע לפניי…. מה זה אומר? מה זה כולל? איך זה עובד?

קצת על תגלית:
פרויקט תגלית שהחל בשנת 2000 הינו הפרויקט החינוכי המצליח ביותר בעולם היהודי כיום ומהווה גשר לישראל עבור מאות אלפי סטודנטים יהודים בגילאי 32-18 מרחבי העולם. מטרות הפרוייקט העיקריות הינן:

  • חיזוק הזהות היהודית של צעירים יהודים מרחבי העולם
  • חיזוק הקשר והזיקה של הצעירים למדינת ישראל
  • הידוק הקשר בין הצעירים בתפוצות לבין הקהילות היהודיות בארצותיהן

המשתתפים מרחבי העולם נחשפים למדינת ישראל באמצעות סיור חינוכי בן עשרה ימים שניתן להם במתנה. במהלך הסיור מבקרות קבוצות תגלית באתרי מורשת ובאתרים לאומיים בכל רחבי המדינה, מהצפון ועד לנגב.

לתגלית יש שתי עונות שבהן היא מוציאה אלפי קבוצות לטיולים ברחבי הארץ. יש את עונת החורף שהיא בד״כ בין החודשים דצמבר עד מרץ. ויש את עונת הקיץ שהיא בד״כ בין החודשים מאי עד ספטמבר.

יצאתם פעם לתגלית? לא נורא! אפשר לצאת שוב!
אם יצאתם לתגלית בתור חיילים – אתם זכאים לצאת שוב בתור סטודנטים!
אם יצאתם לתגלית בשפה האנגלית ויש לכם עוד שפה ברמה גבוהה – תוכלו לצאת גם לשפה השנייה!

התבגרתם קצת? חושבים שפספסתם? אתם בין הגילאים 27 ל32? אל דאגה! גם לכם תגלית דואגת!
בשנים האחרונות תגלית החלה להוציא משלחות לגילאים בוגרים של 27 – 32 ומחפשת בנרות אזרחים/יות וסטודנטים/יות בוגרים בגילאים האלה.
אז עכשיו שקיבלתם קצת מושג על מה זה אומר…. קצת על תהליך ההרשמה והשיבוץ לתגלית:

על מנת להתקבל לתגלית אתם צריכים למלא את טופס ההרשמה הזה לאחר שמילאתם את הטופס, נציג/ה מטעם האגודה ייצרו אתכם קשר לצורך ראיון קצר לתגלית, הראיון הוא ראיון קצר בין 10 ל15 דק׳ בסה״כ. נסו להיות גמישים עם קביעת השעה והיום של הראיון. במהלך הראיון תקבלו הסבר נוסף להמשך התהליך ומכאן הדרך מאוד קצרה לפגישה בנתב״ג עם הקבוצה!

מפחדים להפסיד לימודים? חוששים שזה יעלה לכם על מבחנים?
כמו שכבר נאמר, יש אלפי קבוצות של תגלית ואלפי אופציות להירשם. יש קבוצות של 4 ימים, 5 ימים, שבוע ואף 10 ימים. אתם תוכלו לבחור את התאריכים והזמנים שהכי מתאימים לכם, לכן אין מה לדאוג, אנחנו כבר נמצא את הדרך להוציא אתכם!