נבחרות – תכנית נקודות זכות

ספורטאים/ות בנשמה? בא לכם/ן משהו קצת יותר מקצועי?

מוזמנים ומוזמנות להצטרף לנבחרות הספורט של מכללת אפקה ואולי גם לייצג אותנו בתחרויות!

ספורטאים וספורטאיות אשר מייצגים את המכללה במסגרות הספורט השונות יהיו זכאים למספר הטבות שוות במיוחד, כגון:

  • ספורטאים המייצגים את המכללה במסגרות הספורט השונות יהיו זכאים להקלות אקדמיות, כדוגמת מועד מיוחד והארכה במועד הגשה בהתאם לנסיבות.

נבחרת טניס

ענף הטניס דורש משמעת עצמית גבוהה ויכולות פיזיות ומנטליות רבות. ענף זה מחולק למשחקי יחידים וזוגות. נבחרת הטניס של המכללה מייצגת אותה במשחקי אס״א באילת בכל שנה ובה נבחרת גברים ונשים שמתחרים בנפרד. הנבחרת מתאמנת אימון בשבוע ואינה משתתפת בליגה.
רכז הקבוצה: לב מרקושין 0526836815

נבחרת כדורגל

נבחרת הפוטסל (כדורגל אולמות) נבחרת צעירה שהחלה את דרכה בעונה שעברה באימונים שבועיים על מגרשי הדשא והאספלט. הנבחרת מייצגת את המכללה במשחקי אס"א אילת ובה נבחרת גברים.
רכז הקבוצה: גלעד דהן 0525048419

נבחרת כדורסל

נבחרת הכדורסל מתחרה באופן פעיל בליגה הראשונה בארץ. אימונים באופן קבוע משבוע לשבוע ומשחקים נגד מכללות ואוניברסיטאות וקבוצות פעילות מכל הארץ על המקום הראשון אשר מוביל לאליפות אירופה. במקביל לעונה הסדירה, אירוע השיא של השנה הוא משחקי אסא באילת שם מתחילים בשלב הבתים ועד הגמר.
רכז הקבוצה: תומר 052-6596365

נבחרת הכדורעף

ענף הכדורעף מתחלק ל-2 : כדורעף אולמות וכדורעף חופים. במהלך השנה מתקיימים מספר טורנירים מול אוניברסיטאות ומכללות שונות (באולם ובחוף) כחלק ממשחקי אס''א אילת וטורנירים של איגוד הכדורעף. האימונים נערכים לאורך כל שנת הלימודים באולם עם מאמן מקצועי ובחופשת הקיץ עוברים לחופים.
רכז הקבוצה: עמית חתן 050-2895556

נבחרת ריצה

הרכב נבחרת הריצה מורכב מסטודנטים, סטודנטיות ומרצים. לאורך כל השנה נערכים אימונים אחת לשבוע כאשר בכל אימון נותנים דגש לסגנון ריצה אחר. במסגרת הפעילות של הנבחרת, מתקיימות 3 תחרויות ריצה אישיות (5 ק"מ כל אחת) ועוד תחרות שליחים קבוצתית במסגרת אסא אילת (7.5 ק"מ לגברים ו5 ק"מ לנשים).
רכז הקבוצה: דנה 050-3645851

נבחרת טיפוס

טיפוס הוא ענף ספורט ופעילות פנאי המשלב פעילות גופנית בטבע או בקירות טיפוס מלאכותיים.המטרה של הנבחרת לייצג את האגודה והמכללה בארבע תחרויות שנתיות שהן שלוש תחרויות בולדרים שנתיות ועוד תחרות אחת באס"א אילת בהובלה.
רכז הקבוצה: דורון 052-4776645

נבחרת שחמט

משחק השחמט מקנה הרגלי חשיבה נכונים; יכולת חשיבה עצמאית יצירתית ומתמטית. הוא תורם לריכוז ולהקשבה ומחזק את הזיכרון. הנבחרת נפגשת אחת לשבועיים תוך מתן דגש לימוד עקרונות המשחק, פתירת חידות שח, טורנירים אישיים בתוך הקבוצה וטורנירים כללים בימי ספורט באפקה, כל זה בכדי להגיע כמה שיותר מוכנים לאירוע השיא משחקי אס"א אילת! מדי שנה נבחרת השחמט של המכללה גורפת שבחים לצד תארים ומתחרות לתחרות מבססת עצמה בצמרת הדירוג הארצי של אס"א. אזהרה! אם נתקלתם במשחק נגד המרצה בועז ויינר כדאי שתחפשו עזרה (לא בטוח שזה יעזור...)
רכז הקבוצה: סער 050-4489063

דרושים לנבחרת!

ספורטאים בענפים השונים ורוצים לייצג את מכללת אפקה בכבוד ולהיות זכאים להטבות שונות?
ספורטאים בענפים הבאים: קראטה, שיט, SUP, אופני הרים, סקווש, ניווט, סייף, טניס שולחן, אתלטיקה קלה, ג’ודו, גלישת רוח, שייט וחתירה ורוצים לקחת חלק בתחרות שנתית?
יחידת הספורט מחפשת אותכם!
צרו קשר במייל והצטרפו למשפחת הספורט של מכללת אפקה:
aguda_sport@mail.afeka.ac.il